mercedes benz

Shitet nga: endrit 09 Shk 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjonin mercedes 1117 ne gjendje shum te mir kiper punon shum mir boj edhe ndrrime i QLajmruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim