mercedes sprinter 312

Shitet nga: azem bytyqi 18 Nën 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinteri asht ne gjendje shum te mir, viti i prodhinit 1997. Te kalune 280,000.
Ka goma gati te reja, servis dhe antifriz per dimer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim