ngarkues

Shitet nga: bujar 03 Shk 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim 2ngarkueset libher 564 viti 2000 edhe komtsu per me shum informata kontaktoni ne nr 044 351 804 +37744351804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim