prikolica

Shitet nga: Zija 16 Sht 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes prikolicen e mir eshte prikolica fabrikisht e ndreqne cmimi 350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim