sanek i aluminit

Shitet nga: kamion 19 Sht 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sanek i aluminit , muneni me ardh me kqyr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim