setra 211 hd

Shitet nga: Beni 04 Tet 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Autobusi eshte ne gjendje te rregullt me klim,ratarder gjdo sen ne funksion.
Bejme edhe nderrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim