shes mercedes kamion 13 20 me rks

Shitet nga: shaban 06 Nën 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamion Mercedes Benz prodhimit 1990 ne gjendje te mir teknike i rtesgjistruar rks 7 muj me goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim