shitet 814

Shitet nga: kamion 10 Shk 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin 814 rks i qlajmruar eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim