shitet kamioni 814

Shitet nga: gjema 24 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni 814 diesel rks i qlajmruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim