shitet karrotrec ateco 1023 2001 me vinc 3 daje

Shitet nga: Auto S-I 13 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet karrotrec ateco 1023 2001 me vinc hiap sx 066 3 dalje idhaulike viti 2008 .ne gjendje shum te mire .ne ofrojme cilesi dhe garanci .numër telefoni 00355682004563 00355684013373 Viber 00355695368886.ne facebook Auto S-I info@autosi.al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim