shitet kombi

Shitet nga: Bashkim 23 Jan 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin ne gjendje te rregullt ka goma te reja regjistrim etj per me shum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim