shitet kran Palfinger Pk 13000 me 4 dalje idhaulik

Shitet nga: Auto S-I 13 Shk 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kran Palfinger Pk 13000 me 4 dalje idhaulike viti 2001 ne gjendje shum te mire .ju mirepresim jemi ne sherbimin tuaj .tel 00355682004563 Viber 00355695368886 në Facebook Auto S-I .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim