shitet kran Palfinger Pk 17000 4 dalje idhaulike

Shitet nga: Auto S-I 15 Pri 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kran Palfinger Pk 17000 4 dalje idhaulike viti 2001 ne gjendje shum te mire .jemi ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese Viber 00355695368886 .tel 00355682004563 .në Facebook Auto S-I .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim