shitet kran fassi 110 A24 2003

Shitet nga: Auto S-I 25 Dhj 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kran fassi 110 A24 2003 me 4 dalje idhaulike ne gjendje shum te mire .jemi ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese .00355682004563 Viber 00355695368886 .në Facebook Auto S-I .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim