shliper

Shitet nga: bujar 15 Shk 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes teglaqa man 422 ne gjendje shum te mir per me shum informata 044 351 804 viber +37744 351 804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim