sitet kran ferrari 178 A4 viti 2005

Shitet nga: Auto S-I 20 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kran marka ferrari 178 viti prodhimit 2005 me 4 dalje idhaulike ne gjendje shum te mir .jemi ne shqiperi dhe ju mirepresim tel 00355682004563 Viber 00355695368886 .ne facebook Auto S-I.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim