tk 4

Shitet nga: prizren 10 Tet 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
TK 4 viti 2002 targa te huja ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim