traktor rakovic

Shitet nga: shefqet 12 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes traktorin rakovic i vitit 1986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim