vw t4 1.9 td viti 10- 1995

Shitet nga: adonis 10 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 990 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes vw t4 1.9 td ne gjendje te mire 1vjet regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim