wv t4

Shitet nga: LENDRIT 19 Jan 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
eshte ne gjendje te rregullt te gjitha serviset i ka te kryera per me shum me informo 049452137 blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim