Atlas 1302 D

Shitet nga: Asherim 16 Maj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 332 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR   10 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Atlas
Ne shitje ose me ndrrim. E studjoj gjitha propozimet.
Ne gjendje te mir pune. I posedon lidhjet per qekiq hidrolik. Ja kry servisin komplet kur te bahet pazari qmimi 10000€
Ne ket gjendje pa servis 9000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim