Renault Master 2.8 i posaardhur RKS 1 vit

Shitet nga: Renault 13 Qer 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 138 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 750 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Renault
Shes Renault master 2.8 i posaardhur nga zvicrra. I doganuar e i regjistruar fiks 1 vit RKS . Ne gjendje perfekte . Goma te reja . 3 ulse . Motorri nuk hargjon ule esht tip top. Ma shum info 044 867 546.. wiber(+37745603822)..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim