TAKEUCHI 7.5 TON BAGER SHITET

Shitet nga: Alen Bajrami Sot 07:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Takeuchi
Shitet bageri TAKEUCHI viti 2000 7.5 TON ne gjendije shume te shkelqyer pune eshte origjinal nuk eshte me pjese kombinume eshte me 3 luge
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim