Mercedes Benz Vito FRIZ (frigorifer). I Doganuar

Shitet nga: Vito 13 Qer 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 166 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Shes Vito friz i ardhur nga zvicrra ne gjendje te mir teknike . Doganen e ka te pagune ..Qdo gje funksionale . Viti prodhimit 99. I sapoardhur nga zvicrra . Ma shum info 044 867 546.. ose viber +37744867546.......+37745603822.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim