Bager LIEBHERR 900 Litronik

Shitet nga: Valdet 14 Gsh 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Bager "LIEBHERR 900" Litronik. Në gjendje të shkëlqyer dhe pa asnjë difekt.

Për blerës serioz, cmimi mund të diskutohet!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim