Gurthyes

Shitet nga: shkelzeni 16 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet Gurthyesi Bunkeri traka transportuese etj.
Gurthyesi eshte me qekiqa dhe eshte ne gjendje pune per info me te hollesishme na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim