Makina per prodhimine e elementeve te betonite .

Shitet nga: Skender 02 Dhj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet makina per prodhimin e elementeve te betonite.Ben prodhimin e elementeve te ndyshme te betonite ku ka lloje te ndryshme te elementeve ,ka mbi 20 forma apo kallupe te ndyshme te te gjitha llojeve po ashtu ka drrasate dhe robotine per terhekjen e materialite dhe eshte gjysem kfadrati dhe eshte ne drrasa dhe dele prodhimi eshte e rujtne prodhim Gjerman Marka e maqines .Masa... Me rrespekte deshiroi te lajmrohen blerse serioze qmimi i makines 50.000 eu...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim