Motorri dhe pumpa ebagerit Nissan 3.5 tona

Shitet nga: Arben 05 Pri 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet motorri nissan 4klipsh per bagera 3.5 ton ka pak nevoj per riparim,motorri ka edhe pompen e hidraulikit te pa perdorur.perme shum informata kontaktoni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim