SHITET OSE NDRROHET T4 2.4 1992

Shitet nga: shpetim 11 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
SHITET OSE EDHE NDRROHET VW T4 2.4 1992 .KOMBI ESHT DUPLAK DHE ESHT NE FJENDJE TE RREGULLT TEKNIKE TE GJITHA SERVISET E KRYME.OERKRHIMI I MENJEHERSHEM NUK ESHT NE HIPOTEK PER KET JU GARANTOJ.
QMIMI 2800€.
NR TEL.044 828 975 EDHE NE VIBER.
PRES BLERES SERIOZ DHE TE INTERESUAR PER NDRRIM ME VETUR TJETER.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim