Shitet kompresor dhe Karcher

Shitet nga: Alush Brestovci 28 Gsh 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet hilti dhe makina e larjes.Jane te ardhura nga Gjermania.Jane me qmim shum te arsyeshem.
Jan ne gjendje shum te mir.Per me shum info kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim