Skele-Shtylla me Qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ukaj-kran 09 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Japim Skele,shtylla me qera ne gjithe regjionin e kosoves,kryejm montimin qmontimin transportin dhe sigurin e tyre. 044 561 816 044 285 888 korish prizren ukajkran@hotmail.com www.ukaj-kran.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim