VW T4 Dublekabin

Shitet nga: Oltion 18 Jan 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shes VW T4 dublekabin te ardhur nga Austria ne gjendje shum te mire motorrike
Kapaciteti motorrik: 2.4 Diesel
Viti prodhimit: 1998
Ulese: 7 Dyer: 4
Ngrohje ne kabinen para dhe mbrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim