shitet kran PALFINKER PK 21000 5 S viti 2002

Shitet nga: Auto S-I Trucks cranes " 26 Jan 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
shitet kran PALFINKER PK 21000 me 5 dalje idhaulike viti 2002 ne gjendje shum te mire pam max 7600 kg ne daljen e 5 1200kg komande lart fabrikash .. per me teper na kontaktoni në 00355682004563 ose 00355684013373 Viber 00355695368886.ne facebook Auto S-I Trucks cranes " neofrome cilesi dhe garanci ..ndodhemi ne shqiperi ju mirepresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim