Autobusi setra H 215

Shitet nga: Zenun Kryeziu 13 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina udhëtimi
Me klime
44 ulse
rotarder
i rigjestrun me KS
i doganun

Kemi 3 Autobusa te llojit te njejte , per gjdo informat mund te na merrni ne numrin e telefonit dhe mund te vini ti shikoni vete ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim