Iveco

Shitet nga: Edis 27 Dhj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina udhëtimi
Viti 95 bojm dhe ndrim Ruga Rrust kabashi PriZren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim