Mercedes Sprinter

Shitet nga: Abaz Gashi 19 Maj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Mercedesi Sprinter,211 CDI ,Viti i prodhimit 2001..te kaluara 150.000..Ne gjendje shume te rregullt dhe shume i ruajtur...Mundesi ndrrimi.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim