Setra 315 hd

Shitet nga: Nejat 13 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina udhëtimi
setra 315 hd ne gjendje shum te mir viti prodhimit 1993 si dhe 250 speciale viti prodhimit 1995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim