okazion sprinter dopio gom 17 ulse I 98 I diskut..

Shitet nga: sprinter 26 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina udhëtimi
Sprinter 17 vendesh ne gjendje te shkelqyer me tv dvd kondicioner dopio gom me 6 goma te reja cdo pasagjer ka driten dhe ajrin e vet qe e myll dhe e hap sipas deshires me targa shqiptare te rregullta makin ka 1 vit qe ka hyr ne shqipri dhe sesht perdor fare mud te kontaktoni ne viber ne numrin e meposhtem faleminderit +393462600606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim