Mercedes benz 508 ngjyre e bardhe

Shitet nga: mercedes benz 30 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prizren
shitet mercedes benz ngjyre e bardhe me cerade te re dhe shume i rujshem shume pak inperdoren ne ks i regjistrum ne ks dhe ka regjistrim deri 13 ngusht. viti i prodhimit 84 per informata nr .tel 044230830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim