Opel VIvaro -05

Shitet nga: Shaban 04 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prizren
Opeli eshte ne gjendje te mir ka klim goma te reja m+s cdti 1.9 dizell dhe 9ulse pa dogan I ardhur prej jashtit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim