AutoKran-transport Ukaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ukaj-kran 09 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Pirrungritës
Autokran-transport Ukaj, Kryejm sherbime te transportit ne regjionin e koseves dhe posedojm autokranin deri 24 metra deri 15 ton,bejjme montime te reklamav montazha te objekte shkarkime te kontinierve e shume pune tjera ne sherbimin tuaj ne qdo kohe dhe ne qdo vend ne kosov, 044 561 816 044 533 005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim