Gurthyes dhe Noflla te ndryshme

Shitet nga: Hjari 04 Pri 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Pirrungritës
Shitet Gurthyes dhe nofulla te ndyshme ne gjendje te rregullt pune
Gjendet ne prizren.
Per me shume inforomata kontaktoni
044-261-101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim