Makineri te ndryshme

Shitet nga: Hajri 11 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Pirrungritës
Ketu gjenden makineri te ndryshme si pirrungrites , autokran bager te vogel kompresore te ndryshem ne gjendje shum te mire.per me shume na kontaktoni.po ashtu kemi dhe nje gurrthyes levizese .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim