Vilushk ,pirunet per ngarkim dhe shkarkim 4 ton ..

Shitet nga: bekim 13 Pri 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Pirrungritës
Vilushk per shkarkim me lug te gjata, te fabrikume,firma boss
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim