GOMA KAMJONI

Shitet nga: N.T.SH.FISNIKU - Celin - Krushe e Madhe 07 Qer 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Pjesët rezerve
Shes Goma kamjoni dhe autobusa te llojeve dhe numrave te ndryshme :295/80-22.5 , :315/80-22.5 , 12.0-22.5 , 13.0-22.5 , 12.0-24 , 265/70-19.5 etj... me 12.06.15 .....RISI....goma per kamjona ,traktora etj....


Tel: 044 414 419

Ose viber : +377 44 242 843
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim