Motorr te komatcu pc 40

Shitet nga: pjes te motorrit 15 Pri 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Pjesët rezerve
shes pjest e motorrit komatcu PC40 4.300t motorri esht ne rregull perveq radilices viti 89 po ka pas ore pune pak e kam ble ne zvicer pas ni jave kam ren ne nje kanal dhe radilica esht demtu edhe dy klipa i kam quar ne shkup me kan humbur e kam vendosur ti shess pjes te kti motorri klipat jan te bagerit takeuchi 2.8 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim