maqin per shpuarjen e tokes

Shitet nga: ... 22 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Pjesët rezerve
shitet maqina per shpuarjen e token vertikal dhe horizontal e ardhur nga italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim