Renault Master -02

Shitet nga: Shpend 19 Pri 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Renault Master viti prodhimit 2002 me kubikazh 2.5 dci ne gjendje shum te mir teknike .Renaulti asht me frigo me izolim perfekt dhe ne gjendje te mir te ftohjes ...Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim