Rimorkio per Bager

Shitet nga: curri 15 Pri 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prizren
Shes Rimorkion per Bager i cila gjindet ne gjendje te rregullt.Rmorkio esht prodhim i vitit 2007i funksionojn frenat dhe dritat. Perdoret per transpotin e Bagerav edhe Automjeteve tjera.Gjatsija e tij esht 3.50 kurse gjersija1.87 pesha totale eshe 3500kg.Per me shum mund te kontaktoni nepermjet Viber Whatsapp ne numrin e Gjermanis +017662913814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim