Sprinter Mercedes 310

Shitet nga: Limi 27 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes furgonin mercedes sprinter 310 ne gjendje shum te mir i sapoardhur nga zvicrra me pak kilometra si dhe me liber servisi po ashtu doganen e ka te paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim